Auto Kodeks

Најголем избoр на половни автомобили
 • БОРИС ТРАЈКОВСКИ 164 Кисела Вода, Скопjе
 • Член од -24.02.2022

Се прикажуваат 1–9 од 19 резултати

Автомобили

Hyundai i30 1.6CRDI 85kw 137000km Auto Kodeks

Нов
 • пред 7 месеци
 • Auto Kodeks
 • Кисела Вода, Скопје
 • 459 Прегледи
5.000
Автомобили

Kia Picanto 1.0i 46kw benzin 2010 Auto Kodeks

Нов
 • пред 7 месеци
 • Auto Kodeks
 • Кисела Вода, Скопје
 • 349 Прегледи
2.990
Автомобили

Peugeot 207 1.4HDI 68ks Auto Kodeks

Нов
 • пред 7 месеци
 • Auto Kodeks
 • Кисела Вода, Скопје
 • 529 Прегледи
3.750
Автомобили

Alfa Romeo Giulietta 2.0jtd 170ks moze zamena

Нов
 • пред 7 месеци
 • Auto Kodeks
 • Кисела Вода, Скопје
 • 312 Прегледи
6.750
Автомобили

BMW 118i 105kw facelift 2008 Auto Kodeks

Нов
 • пред 7 месеци
 • Auto Kodeks
 • Кисела Вода, Скопје
 • 392 Прегледи
4.990
Автомобили

VW Polo 1.2i 51kw euro 5 Auto Kodeks

Нов
 • пред 7 месеци
 • Auto Kodeks
 • Кисела Вода, Скопје
 • 378 Прегледи
5.930
Автомобили

Opel Corsa 1.2i 63kw euro 5 Auto Kodeks

Нов
 • пред 7 месеци
 • Auto Kodeks
 • Кисела Вода, Скопје
 • 275 Прегледи
4.930
Автомобили

Toyota Aygo 1.0i 50kw Auto Kodeks

Нов
 • пред 7 месеци
 • Auto Kodeks
 • Кисела Вода, Скопје
 • 381 Прегледи
3.250
Автомобили

VW Touran 1.9tdi 105ks DSG avtomatik Auto Kodeks

Нов
 • пред 7 месеци
 • Auto Kodeks
 • Кисела Вода, Скопје
 • 506 Прегледи
5.850