VW Sharan 2.0TDi 2011 godina

 • 25.01.2022 16:22
 • Аеродром, Скопје
 • 151 прегледи
Нов
b3fe4aec-b904-4ecd-bcc8-7b3bcdedd512
51f25afb-ef8f-4b52-8af7-13ce9d750337
19bf7631-cfac-478c-b6e5-1b761eb4bbc6
3c1a5845-a839-4720-bf92-b70181d831f4
9bdd0dfb-2a44-4b43-a3b4-dc466f6b87ae
57418f31-0f34-4eed-892c-dd5a5f8fe671
57418f31-0f34-4eed-892c-dd5a5f8fe671-1
10.490

Спецификации

 • Марка : VW Volkswagen
 • Модел : Sharon
 • Стил на каросерија : Миниван
 • Година : 2011
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Црна
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 200.000-250.000
 • Koњски сили : 140

Опис

VW Sharan 2.0 TDi 2011година 7 седишта
Зафатнина 2.000 ccm
Сила на мотор 140 ks
Поминати 221.000км.

ОПРЕМА:Радио ЦД ,Команди на волан, Навигација,Паркинг Сензори,Борд компјутер,Електрика на прозори,Електрика на ретровизори,Греачи на седишта,Темпомат,Систем против пролизгување,Магленки, Централна брава,Дигитална клима,Автоматски DSG менувач,Алуминиумски фелни,7 Седишта и др….. .

Еу Мобиле
тел.078 447367 и 078 327817 и 070 541904

Останати информации:

 • VW Sharan 2.0 TDi 2011година 7 седишта
 • Зафатнина 2.000 ccm
 • Сила на мотор 140 ks
 • Поминати 221.000км.