VW Polo 1.9tdi Autobern

 • 31.01.2022 10:03
 • Аеродром, Скопје
 • 279 прегледи
Нов
VW-Polo-1-9tdi-Autobern-8
VW-Polo-1-9tdi-Autobern-7
VW-Polo-1-9tdi-Autobern-6
VW-Polo-1-9tdi-Autobern-5
VW-Polo-1-9tdi-Autobern-4
VW-Polo-1-9tdi-Autobern-3
VW-Polo-1-9tdi-Autobern-2
VW-Polo-1-9tdi-Autobern
3.950

Спецификации

 • Марка : VW Volkswagen
 • Модел : Polo
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2007
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 180.000-190.000

Опис

Се продава VOLKSWAGEN POLO 1.9TDI.
Година 2007.
Километри 180000.
Од опрема поседува:
-Клима уред.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.
-Магленки.
-Темпомат.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 3950€ со простор за договор.
070275098
071216879
078355335