VW Polo 1.2 TDI Bluemotion 2012 Unikat !

 • 27.04.2022 14:19
 • Кочани
 • 290 прегледи
Нов
IMG_20220422_191633
7.000

Спецификации

 • Марка : VW Volkswagen
 • Модел : Polo
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2012
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Црна
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 140.000-150.000
 • Koњски сили : 75
 • Силина на мотор (kw) : 55

Опис

VW Polo 1.2 TDI Bluemotion 2012 Unikat ! EURO 5

Sliki na Viber – 078-609-527

Локација

Кочани

Локација

Кочани