VW Passat 2.0TDI bluemotion 140ks automatic Autobern

 • 26.01.2022 10:06
 • Аеродром, Скопје
 • 276 прегледи
Нов
VW-Passat-2-0TDI-bluemotion-140ks-automatic-Autobern-8
VW-Passat-2-0TDI-bluemotion-140ks-automatic-Autobern-7
VW-Passat-2-0TDI-bluemotion-140ks-automatic-Autobern-6
VW-Passat-2-0TDI-bluemotion-140ks-automatic-Autobern-5
VW-Passat-2-0TDI-bluemotion-140ks-automatic-Autobern-4
VW-Passat-2-0TDI-bluemotion-140ks-automatic-Autobern-3
VW-Passat-2-0TDI-bluemotion-140ks-automatic-Autobern-2
VW-Passat-2-0TDI-bluemotion-140ks-automatic-Autobern
7.800

Спецификации

 • Марка : VW Volkswagen
 • Модел : Passat
 • Стил на каросерија : Седан
 • Година : 2008
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Црна
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 190.000-200.000
 • Koњски сили : 140

Опис

Се продава VOLKSWAGEN PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION 140ks AUTOMATIK.
Година 2008.
Километри 190000.
Од опрема поседува:
-Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.
-Темпомат.
-Автоматска клима.
-Фабричко озвучување аух.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Автоматски менувач.
-Паркинг сензори напред и назад.
-Греачи на седишта.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Останати информации:

 • Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.
 • Темпомат.
 • Автоматска клима.
 • Фабричко озвучување аух.
 • Ел на прозори и ретровизори.
 • Автоматски менувач.
 • Паркинг сензори напред и назад.
 • Греачи на седишта.