VW PASSAT 1.9TDI

 • 11.03.2022 23:16
 • Аеродром, Скопје
 • 499 прегледи
Нов
inbound467546813971510158
inbound6858780170386562433
5.099

Спецификации

 • Марка : VW Volkswagen
 • Модел : Passat
 • Стил на каросерија : Караван
 • Година : 2006
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 200.000-250.000
 • Koњски сили : 105
 • Силина на мотор (kw) : 80

Опис

070/237-238

➡️ 5099€ (не е фиксна)

Модел: VW Passat Variant 1.9 TDI LED XENON FULL 2006 GOD
Горивао:Дизел
Мотор:1900 cm3 Еуро4 105KS
Менувач:Рачен
Боја:Сива
Врати:5
Километража: 240.000 ОРИГИНАЛ!!!

***Возилото е чувано и возено за сопствени потреби, може да се види и на сликите дека во колата не е пушено цигари исто така може да се види во секое време и проверка по ваш избор и со ваш мајстор***

***На сликите може да видите дека е направен сервис и сменети сите филтри, исто така може да видите дека е направен и големиот сервис на ролки, водна пумпа и каиши и може да се вози уште 70.000км!!!***

***Возилото е регистрирано до 09.07.2022!!!***

Од опрема поседува:

*Мултимедиа УСБ, Блутут, WI-FI, Полнач за телефон, андроит систем
*Греачи на ретровизори
*Лед светла долги/кратки
*Климатроник (лад за 1мин во топ состојба)
*Борд компјутер
*Темпомат
*ЕСП
*АБС
*12XAIRBAG
*Централно со далинско(2 клуча)
*Магленки
*Паркинг камера
*Сензори напред/позади

Без коментари на телефон се е објаснето во постот, корекција на цена само на лице место!!!