VW Jetta 2.0tdi 140ks avtomatik Autobern

 • 27.01.2022 10:30
 • Аеродром, Скопје
 • 296 прегледи
Нов
VW-Jetta-2-0tdi-140ks-avtomatik-Autobern-8
VW-Jetta-2-0tdi-140ks-avtomatik-Autobern-7
VW-Jetta-2-0tdi-140ks-avtomatik-Autobern-6
VW-Jetta-2-0tdi-140ks-avtomatik-Autobern-5
VW-Jetta-2-0tdi-140ks-avtomatik-Autobern-4
VW-Jetta-2-0tdi-140ks-avtomatik-Autobern-3
VW-Jetta-2-0tdi-140ks-avtomatik-Autobern-2
VW-Jetta-2-0tdi-140ks-avtomatik-Autobern
9.800

Спецификации

 • Марка : VW Volkswagen
 • Модел : Jetta
 • Стил на каросерија : Седан
 • Година : 2012
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 170.000-180.000
 • Koњски сили : 140

Опис

Се продава VOLKSWAGEN JETA 140KS AVTOMATIK.
Од опрема поседува:
-Клима уред.
-Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.
-Темпомат.
-Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди.
-Магленки.
-Фабричко озвучување аух.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Автоматски менувач.
-Навигација.
Возилото е регистрирано и сервисирано на мк таблици до 29.01.2022.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Останати информации:

 • Клима уред.
 • Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.
 • Темпомат.
 • Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди.
 • Магленки.
 • Фабричко озвучување аух.
 • Ел на прозори и ретровизори.
 • Автоматски менувач.
 • Навигација.