VW Golf 6 1.6 TDI 2010 Autobern

 • 26.01.2022 10:12
 • Аеродром, Скопје
 • 275 прегледи
Нов
VW-Golf-6-1-6-TDI-2010-Autobern-8
VW-Golf-6-1-6-TDI-2010-Autobern-7
VW-Golf-6-1-6-TDI-2010-Autobern-6
VW-Golf-6-1-6-TDI-2010-Autobern-5
VW-Golf-6-1-6-TDI-2010-Autobern-4
VW-Golf-6-1-6-TDI-2010-Autobern-3
VW-Golf-6-1-6-TDI-2010-Autobern-2
VW-Golf-6-1-6-TDI-2010-Autobern
7.200

Спецификации

 • Марка : VW Volkswagen
 • Модел : Golf
 • Стил на каросерија : Мал автомобил
 • Година : 2010
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 200.000-250.000

Опис

Се продава VOLKSWAGEN GOLF 6 1.6TDI.
Година 2010.
Километри 200000.
Од опрема поседува:
-Магленки.
-Автоматска клима.
-Фабричко озвучување аух.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Старт стоп систем.
-Навигација.
-Кожен волан подесив по висина и длабочина.
-Паркинг сензори.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 7200€ со простор за договор.
070275098
071216879
078355335

Останати информации:

 • Магленки.
 • Автоматска клима
 • Фабричко озвучување аух.
 • Ел на прозори и ретровизори.
 • Старт стоп систем.
 • Навигација.
 • Кожен волан подесив по висина и длабочина.
 • Паркинг сензори.