Volvo C30 1.6D 2008 Autobern

 • 26.01.2022 21:47
 • Аеродром, Скопје
 • 231 прегледи
Нов
Volvo-C30-1-6D-2008-Autobern-8
Volvo-C30-1-6D-2008-Autobern-7
Volvo-C30-1-6D-2008-Autobern-6
Volvo-C30-1-6D-2008-Autobern-5
Volvo-C30-1-6D-2008-Autobern-4
Volvo-C30-1-6D-2008-Autobern-3
Volvo-C30-1-6D-2008-Autobern-2
Volvo-C30-1-6D-2008-Autobern
4.200

Спецификации

 • Марка : Volvo
 • Модел : C30
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2008
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сина
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 180.000-190.000

Опис

Се продава VOLVO C30 1.6D.
Година 2008.
Километри 180000.
Од опрема поседува:
-Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.
-Темпомат.
-Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди.
-Автоматска клима.
-Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 4300€ со простор за договор.
071216879
070275098
078355335