Volkswagen Golf 5 1.6i plin 2007 Autobern

 • 31.01.2022 09:13
 • Аеродром, Скопје
 • 190 прегледи
Нов
Volkswagen-Golf-5-1-6i-plin-2007-Autobern-9
Volkswagen-Golf-5-1-6i-plin-2007-Autobern-8
Volkswagen-Golf-5-1-6i-plin-2007-Autobern-7
Volkswagen-Golf-5-1-6i-plin-2007-Autobern-6
Volkswagen-Golf-5-1-6i-plin-2007-Autobern-4
Volkswagen-Golf-5-1-6i-plin-2007-Autobern-3
Volkswagen-Golf-5-1-6i-plin-2007-Autobern-2
4.400

Спецификации

 • Марка : VW Volkswagen
 • Модел : Golf
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2007
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 180.000-190.000

Опис

Се продава WVVOLKSVAGEN GOLF 5 1.6 PLIN.
Од опрема поседува:
-Автоматска клима двозонска.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.
-Темпомат.
-Кожен волан подесив по висина и длабочина.
-Магленки.
-Атестиран плински уред.
-Фабричко озвучување.
Возилото е регистрирано на мк таблици до 11.2021.
Можна замена повелете во AUTOBERN

Останати информации:

 • Автоматска клима двозонска.
 • Ел на прозори и ретровизори.
 • Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.
 • Темпомат.
 • Кожен волан подесив по висина и длабочина.
 • Магленки.
 • Атестиран плински уред.
 • Фабричко озвучување.