Toyota Aygo 2011 1.0vvt-i Autobern

 • 28.01.2022 09:28
 • Аеродром, Скопје
 • 142 прегледи
Нов
Toyota-Aygo-2011-1-0vvt-i-Autobern-8
Toyota-Aygo-2011-1-0vvt-i-Autobern-7
Toyota-Aygo-2011-1-0vvt-i-Autobern-6
Toyota-Aygo-2011-1-0vvt-i-Autobern-5
Toyota-Aygo-2011-1-0vvt-i-Autobern-4
Toyota-Aygo-2011-1-0vvt-i-Autobern-3
Toyota-Aygo-2011-1-0vvt-i-Autobern-2
Toyota-Aygo-2011-1-0vvt-i-Autobern
3.900

Спецификации

 • Марка : Toyota
 • Модел : Aygo
 • Стил на каросерија : Мал автомобил
 • Година : 2011
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Црвена
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 100.000-110.000

Опис

Се продава TOYOTA AYGO 1.0 2011 EURO-5 51kw.
Година 2011.
Километри 110000.
Од опрема поседува:
-Клима уред.
-Ел на прозори и ретровизори.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 3900€ со простор за договор.
070275098
071216879
078355335
079323717