Suzuki Swift 1.3i 2007 godina

 • 25.01.2022 15:53
 • 157 прегледи
Нов
c852899d-8e04-462c-b52d-8775a75fbd75
904c33d8-c87c-4ecd-879e-c495d4504ce3
13466267-d47c-4bfe-9e0c-3327841cfea3
87971821-4a82-4157-9bed-fb05993e2555
d6c846c3-4683-412c-b661-fa0fd5792a7a
3.890

Спецификации

 • Марка : Suzuki
 • Модел : Swift
 • Стил на каросерија : Мал автомобил
 • Година : 2006
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Црвена
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 160.000-170.000
 • Koњски сили : 92

Опис

Suzuki Swift 1.3i Бензин 2007 год.
Зафатнина 1.300 ccm
Сила на мотор 92 ks
Поминати 162.000км.

ОПРЕМА:Радио ЦД MP3,Команди на волан,Борд компјутер,Електрика на прозори,Електрика на ретровизори,Систем против пролизгување,Магленки, Централна брава, Kлима,Алуминиумски фелни и др….. .

Еу Мобиле
тел.078 447367 и 078 327817 и 070 541904

Останати информации:

 • Suzuki Swift 1.3i Бензин 2007 год.
 • Зафатнина 1.300 ccm
 • Сила на мотор 92 ks
 • Поминати 162.000км.