Smart ForTwo 1.0i 2008 godina

 • 28.01.2022 16:52
 • Аеродром, Скопје
 • 156 прегледи
Нов
image
image-1
image-2
image-3
image-4
image-5
4.199

Спецификации

 • Марка : Smart
 • Модел : ForTwo
 • Стил на каросерија : Мал автомобил
 • Година : 2008
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 110.000-120.000
 • Koњски сили : 71

Опис

Smart ForTwo 1.0i Бензин 2008 година
Зафатнина 1000ccm
Сила на мотор 70 ks
Поминати 119.100 км.

ОПРЕМА:Радио ЦД , Електрика на прозори, Централна брава,Два клуча,Kлима,Сончев кров,Халогенки,Автоматски менувач и мануелно менување брзини на волан, …… .

Еу Мобиле
тел.078 447367 и 078 327817 и 070 541904

Останати информации:

 • Smart ForTwo 1.0i Бензин 2008 година
 • Зафатнина 1000ccm
 • Сила на мотор 70 ks
 • Поминати 119.100 км.