Skoda Octavia 1.6 TDi 2011 godina

 • 27.01.2022 16:06
 • Аеродром, Скопје
 • 164 прегледи
Нов
6630c3b2-f263-4d07-9c05-cb1b09ddd262
e1961bb6-4036-409d-9340-16717ffc199e
3c57460e-138d-45c6-990f-00ce76fcc1a0
e944b921-abec-4efe-af1d-ceb02d1a8aec
966f8453-6b4e-4a95-b88a-be4dd80dc3a2
1da947c5-df9b-479e-920a-e6fe19038b4c
6.590

Спецификации

 • Марка : Škoda
 • Модел : Octavia
 • Стил на каросерија : Караван
 • Година : 2011
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 190.000-200.000
 • Koњски сили : 105

Опис

Skida Octavia 1.6 TDi 2011 година
Зафатнина 1.600 ccm
Сила на мотор 105 ks
Поминати 213.000км.

ОПРЕМА:Радио ЦД ,AUX,Команди на волан,Паркинг сензори,Борд компјутер,Електрика на прозори,Електрика на ретровизори,Темпомат,Систем против пролизгување,Магленки, Централна брава, Kлима,Алуминиумски фелни и др….. .

Еу Мобиле
тел.078 447367 и 078 327817 и 070 541904

Останати информации:

 • Skoda Octavia 1.6 TDi 2011 година
 • Зафатнина 1.600 ccm
 • Сила на мотор 105 ks
 • Поминати 213.000км.

Локација

Аеродром,Скопје

Локација

Аеродром,Скопје