Seat Altea 1.9TDI Autobern

 • 24.01.2022 21:15
 • Аеродром, Скопје
 • 226 прегледи
Нов
Seat-Altea-1-9TDI-Autobern-7
Seat-Altea-1-9TDI-Autobern-6
Seat-Altea-1-9TDI-Autobern-5
Seat-Altea-1-9TDI-Autobern-4
Seat-Altea-1-9TDI-Autobern-3
Seat-Altea-1-9TDI-Autobern-2
Seat-Altea-1-9TDI-Autobern
4.600

Спецификации

 • Марка : Seat
 • Модел : Altea
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2006
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 200.000-250.000
 • Koњски сили : 105

Опис

Се продава SEAT ALTEA 1.9TDI 105кs.
Година 2006
Километри 200000.
Од опрема поседува:
-Клима уред.
-Фабричко озвучување аух.
-Паркинг сензори.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Алуминиумски бандажи со гуми во солидна.
-Греачи на седишта.
-Команди на волан.
-Магленки.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 4400€ со простор за договор.
070275098
071216879
070323717
078355335