Se prodava Peugeot 407

 • 11.03.2022 18:27
 • Охрид
 • 168 прегледи
Нов
inbound5027964270388434506
3.200

Спецификации

 • Марка : Peugeot
 • Модел : 407
 • Стил на каросерија : Седан
 • Година : 2004
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 200.000-250.000
 • Koњски сили : 136
 • Силина на мотор (kw) : 100

Опис

Se prodava vo odlicna sostojba

Registrirano do 03/2023