Se prodava Peugeot 308

 • 10.11.2021 19:15
 • Аеродром, Скопје
 • 247 прегледи
Нов
50A4606E-1945-40CD-BAC9-C57C6B18073F
2F5DDBFD-0830-4F20-970E-1F708F51309C
4B426709-1A72-4DB5-BE12-49013E5C92FA
55908F0B-271D-45C4-B286-1E358293EE1F
9.000

Спецификации

 • Марка : Peugeot
 • Модел : 308
 • Стил на каросерија : Мал автомобил
 • Година : 2014
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 110.000-120.000

Опис

Останати информации:

 • Full oprema
 • Odlicno socuvan