Se prodava Mini One

 • 11.03.2022 08:22
 • Куманово
 • 340 прегледи
Нов
inbound1472550848502461951
3.500

Спецификации

 • Марка : MINI
 • Модел : One
 • Стил на каросерија : Мал автомобил
 • Година : 2002
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Плин
 • Боја : Жолта
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 170.000-180.000
 • Koњски сили : 90
 • Силина на мотор (kw) : 66

Опис

Se prodava Mini 1.6 benzin uvoz od Germanija so servisna kniska I’ma vgradeno plin 075291985

Локација

Куманово

Локација

Куманово