Se prodava ili menuva za pomalo vozilo

 • 18.08.2022 23:19
 • Кисела Вода, Скопје
 • 177 прегледи
Нов
107601895_3027483927329735_2337909910279528571_n
107792852_3027485110662950_4858670659270471057_n
287962911_5070488543029253_6249313860982140969_n
287804759_5070489616362479_810662746064092919_n
165239052_3732122400199214_4640482429677451529_n
280352502_4967996676611774_3325278787332324478_n
289775583_5098490230229084_2991292246281572524_n
158823194_3688139234597531_6972555225717569088_n
3.250

Спецификации

 • Марка : Opel
 • Модел : Zafira A
 • Стил на каросерија : Миниван
 • Година : 2003
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 250.000-300.000
 • Koњски сили : 125

Опис

Se prodava ili menuva za pomalo vozilo