Se prodava Fiat Grande Punto 1.3 JTD Multijet Active

 • 10.01.2022 17:29
 • Аеродром, Скопје
 • 408 прегледи
Нов
42c13543-db8a-4ac8-ac86-bb92bfb82d8a
318f7c5e-7ec7-4d1c-87f7-b27adcdbd34f
82253aa0-dfb2-441e-8d18-ce3e9408b6e2
2.850

Спецификации

 • Марка : Fiat
 • Модел : Punto
 • Стил на каросерија : Мал автомобил
 • Година : 2008
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сина
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 150.000-160.000

Опис

Останати информации:

 • Opremeno
 • Klima ured
 • Bord komjuter
 • Radio cd
 • Druga oprema
 • Voziloto e vo odlicna sostojba
 • Рegistrirano cela godina