Se prodava Fiat Grande Punto 1.3 JTD Multijet Active

 • 10.11.2021 17:29
 • Аеродром, Скопје
 • 33 прегледи
Нов
2.850

Спецификации

 • Марка : Fiat
 • Модел : Punto
 • Стил на каросерија : Мал автомобил
 • Година : 2008
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сина
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 150.000-160.000

Опис

Останати информации:

 • Opremeno
 • Klima ured
 • Bord komjuter
 • Radio cd
 • Druga oprema
 • Voziloto e vo odlicna sostojba
 • Рegistrirano cela godina