Se prodava BMW 330xd

 • 23.08.2022 01:16
 • Гостивар
 • 147 прегледи
Нов
1
2
3
4
5
6
8
9
10.000

Спецификации

 • Марка : BMW
 • Модел : 330xd
 • Стил на каросерија : Седан
 • Година : 2007
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Нафта
 • Боја : Црна
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 200.000-250.000

Опис