se prodava audi A3

 • 26.08.2022 17:45
 • Кисела Вода, Скопје
 • 173 прегледи
Нов
3F62C4D4-53EB-47B1-8159-521EAD58EF4A
C77F8A50-A88F-4E07-A22B-E2F18A4169D3
A313E5F4-778E-4898-B077-2AF9C0A985DA
6D52EFF7-8918-4C54-A925-8913459DACAD
D7F349DC-B702-4741-B652-3604E6C2E17E
328F3DB6-E38C-4341-A462-919A7D64BC91
AB7261BA-74E3-4393-A9F2-2951D0ADEF0F
70A2FD6A-1BB1-4323-A0C0-174DAE05EAE5
0

Спецификации

 • Марка : Audi
 • Модел : A3
 • Стил на каросерија : Купе
 • Година : 2010
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Бела
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 190.000-200.000
 • Koњски сили : 170
 • Силина на мотор (kw) : 126

Опис

se prodava audi a3 full oprema info na 078458645