Renault Megane Coupe 1.5dci Dynamic 2010

 • 25.03.2022 18:12
 • Центар, Скопје
 • 1.527 прегледи
НовОзначенПромовиранИздигнат
IMG_9439
IMG_9440
IMG_9442
IMG_9441
IMG_9439
Распродадено
5.000

Спецификации

 • Марка : Renault
 • Модел : Megane
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2010
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Црвена
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 80.000-85.000
 • Koњски сили : 106

Опис

Се продава Renault Megane Coupe (2010), 1.5dci Dynamic ниво на опрема.
Прв сопственик, купена од Renault Macedonia.
Поминати близу 88.000км.
Редовно сервисирана пред секоја регистрација.
Зимски и летни гуми.
При купување бонус хемиско чистење на ентериер.
Цената е фиксна.

Останати информации:

 • ESP
 • USB port
 • Сензор за дожд
 • Патен комјутер
 • Елек. на предни седишта
 • Централно заклучување
 • Bluetooth
 • Асистенција при паркирање
 • Команди на волан
 • Електрика на ретровизори
 • Клима
 • Паркинг сензори
 • ABS
 • AUX port
 • Магленки
 • Електрика на прозорци
 • Темпомат