Peugeot Expert 1.6 Hdi 2008 god.

 • 01.02.2022 12:50
 • Аеродром, Скопје
 • 151 прегледи
Нов
67aec35b-9792-404a-bb34-f194280fbe6b
4cf8fddb-870d-4206-bca3-a02c597fd2b7
68627029-c65b-44e0-a919-1aa8b6d508ef
e06c2154-6d66-429c-aecc-aed250e5ccb5
1d894d52-beff-43e7-9173-688144515a49
cae68db3-e206-4f21-be68-7a93d8077677-1
4.800

Спецификации

 • Марка : Peugeot
 • Модел : Expert
 • Стил на каросерија : Товарно возило
 • Година : 2008
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Бела
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 200.000-250.000
 • Koњски сили : 90
 • Силина на мотор (kw) : 66

Опис

Peugeot Expert 1.6 Hdi дизел 2008година
Зафатнина 1600 ccm
Сила на мотор 90 ks
Поминати 204.000 км.

ОПРЕМА:Електрика на прозори,Централна брава,Регистрирана до Август 2022 година…..
Цената на возилото е 4.800 евра + ддв

Еу Мобиле
тел.078 447367 и 078 327817 и 070 541904