Peugeot 308sw 1.6HDI 2008 Autobern

 • 26.01.2022 21:57
 • Аеродром, Скопје
 • 215 прегледи
Нов
Peugeot-308sw-1-6HDI-2008-Autobern-8
Peugeot-308sw-1-6HDI-2008-Autobern-7
Peugeot-308sw-1-6HDI-2008-Autobern-6
Peugeot-308sw-1-6HDI-2008-Autobern-5
Peugeot-308sw-1-6HDI-2008-Autobern-4
Peugeot-308sw-1-6HDI-2008-Autobern-3
Peugeot-308sw-1-6HDI-2008-Autobern-2
Peugeot-308sw-1-6HDI-2008-Autobern
3.900

Спецификации

 • Марка : Peugeot
 • Модел : 308
 • Стил на каросерија : Караван
 • Година : 2008
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Бела
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 200.000-250.000
 • Силина на мотор (kw) : 80

Опис

Се продава PEUGEOT 308 SW 1.6HDI 80kw
-Од опрема поседува:
-Автоматска клима.
-Фабричко озвучување.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди.
-Темпомат.
-Магленки.
-Паркинг сензори.
-Можна замена повелете во AUTOBERN