Peugeot 206+ 1.4i 55kw Autobern

 • 26.01.2022 09:58
 • Аеродром, Скопје
 • 150 прегледи
Нов
Peugeot-206-1-4i-55kw-Autobern-8
Peugeot-206-1-4i-55kw-Autobern-7
Peugeot-206-1-4i-55kw-Autobern-6
Peugeot-206-1-4i-55kw-Autobern-5
Peugeot-206-1-4i-55kw-Autobern-4
Peugeot-206-1-4i-55kw-Autobern-3
Peugeot-206-1-4i-55kw-Autobern-2
Peugeot-206-1-4i-55kw-Autobern
3.800

Спецификации

 • Марка : Peugeot
 • Модел : 206
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2010
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Сина
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 170.000-180.000
 • Силина на мотор (kw) : 55

Опис

Се продава PEUGEOT 206+ 1.4i 55kw.
Од опрема поседува:
-Клима уред.
-Магленки.
-Електрика на прозори и ретровизори.
-Фабричко озвучување.
-Можна замена.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрација повелете во AUTOBERN

Останати информации:

 • Клима уред.
 • Магленки.
 • Електрика на прозори и ретровизори.
 • Фабричко озвучување.
 • Можна замена.