Peugeot 107 1.0i 2010 Autobern

 • 26.01.2022 09:03
 • Аеродром, Скопје
 • 241 прегледи
Нов
Peugeot-107-1-0i-2010-Autobern
Peugeot-107-1-0i-2010-Autobern-2
Peugeot-107-1-0i-2010-Autobern-4
Peugeot-107-1-0i-2010-Autobern-3
Peugeot-107-1-0i-2010-Autobern-5
Peugeot-107-1-0i-2010-Autobern-6
3.900

Спецификации

 • Марка : Peugeot
 • Модел : 107
 • Стил на каросерија : Мал автомобил
 • Година : 2010
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Бела
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 180.000-190.000

Опис

Се продава PEUGEOT 107 1.0i
Година 2010.
Километри 180000.
Од опрема поседува:
-Клима уред.
-Ел на прозори и ретровизори.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 3900€ со простор за договор.
070275098
071216879
078355335