Passat B6

 • 23.08.2022 20:16
 • Радовиш
 • 115 прегледи
Нов
received_269206888417013
received_554671368933771
received_632705271227312
received_454944435915438
5.800

Спецификации

 • Марка : VW Volkswagen
 • Модел : Passat B6
 • Стил на каросерија : Караван
 • Година : 2008
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Нафта
 • Боја : Друга
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 190.000-200.000
 • Koњски сили : 140
 • Силина на мотор (kw) : 103

Опис

Passat B6 servisiran i registriran 19.07.2022  Cenata ne e fiksna moze  i zamena za vozilo do 77 kw