OPEL VECTRA C 1.9TDI

 • 09.03.2022 14:12
 • Кисела Вода, Скопје
 • 712 прегледи
Нов
95FFDE0C-7F78-498A-A90D-B088F95AB3AF
266B244E-436E-488A-A8D5-95C216FE162B
6B65F1FC-865E-440F-B225-FD4EB8B326F3
F5405150-E849-4B84-878E-93BB494F92CE
1577D663-585A-4588-B801-B34756623A54
2.400

Спецификации

 • Марка : Opel
 • Модел : Vectra C 1.9TDI
 • Стил на каросерија : Караван
 • Година : 2007
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Бела
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 190.000-200.000
 • Koњски сили : 120
 • Силина на мотор (kw) : 95

Опис

Опел Вектра 1.9тди.
Поседува:
-клима
-електрични подизачи
-електрични ретровизори
-навигација
-борд компјутер
-автоматски степ-троник/тип-троник менувач
-абс, есп и многу друга опрема..
Мотор, менувач, ентериер топ!
Мали каросериски забелешки.
Истечена регистрација.

Среќно купување! Цена ниска!

Локација

Kiro Krstevski,Кисела Вода,Скопје

Локација

Kiro Krstevski,Кисела Вода,Скопје