opel tigra twintop

 • 20.07.2022 08:55
 • Центар, Скопје
 • 49 прегледи
Нов
20210801_180920
1

Спецификации

 • Марка : Opel
 • Модел : tigra twintop
 • Стил на каросерија : Купе
 • Година : 2005
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Плин
 • Боја : Сина
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 140.000-150.000

Опис

opel tigra twintop benzin plin 20005 god.moze zamena

Локација

Центар,Скопје

Локација

Центар,Скопје