Opel tigra 1.4i

 • 04.05.2022 22:05
 • Аеродром, Скопје
 • 199 прегледи
Нов
inbound417133421635581319
inbound4375931634076048481
3.000

Спецификации

 • Марка : Opel
 • Модел : Tigra
 • Стил на каросерија : Купе
 • Година : 2006
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 170.000-180.000
 • Koњски сили : 90
 • Силина на мотор (kw) : 66

Опис

OPEL TIGRA 1.4i кабриолет
Година 2006
Километри 174000.
Гориво Бензин
Од опрема поседува:
-Клима уред.
-Централна брава
-Ел на прозори и ретровизори.
-Аирбег
-Абс
-Магленки.
-Темпомат.
-Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди.
Увоз од Швајцарија платени сите давачки до регистрација

(more…)