Opel Mokka 1.7cdti Autobern

 • 27.01.2022 10:28
 • Аеродром, Скопје
 • 339 прегледи
Нов
Opel-Mokka-1-7cdti-Autobern-8
Opel-Mokka-1-7cdti-Autobern-7
Opel-Mokka-1-7cdti-Autobern-6
Opel-Mokka-1-7cdti-Autobern-5
Opel-Mokka-1-7cdti-Autobern-4
Opel-Mokka-1-7cdti-Autobern-3
Opel-Mokka-1-7cdti-Autobern-2
Opel-Mokka-1-7cdti-Autobern
10.500

Спецификации

 • Марка : Opel
 • Модел : Mokka
 • Стил на каросерија : SUV/Теренско
 • Година : 2013
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Бела
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 140.000-150.000

Опис

Се продаваOPEL MOKKA 1.7CDTI
Од опрема поседува:
Автоматска клима.
Фабричко озвучување аух.
Магленки.
Паркинг сензори.
Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди.
Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.
Ел на прозори и ретровизори