Opel Meriva 1.7 CDTi 2011 godina

 • 28.01.2022 16:14
 • Аеродром, Скопје
 • 140 прегледи
Нов
d74481aa-c6c8-4d59-a0ae-d73c88133533
47dd4c65-59b1-4d6c-92ab-5ed3f578c646
c2fa1608-277a-4507-9f5d-4a629177f7b1
adb97409-9468-40fc-8b50-e899c619065c
23d01480-aad1-491a-a33b-94a096074c99
c888a33e-6f76-4d46-bc5a-357ce48c60f9
6.690

Спецификации

 • Марка : Opel
 • Модел : Meriva
 • Стил на каросерија : Караван
 • Година : 2011
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 170.000-180.000
 • Koњски сили : 110

Опис

Opel Meriva 1.7 Cdti дизел 2011 година
Зафатнина 1700ccm
Сила на мотор 110 ks
Поминати 172.400км.

ОПРЕМА:Радио ЦД , Електрика на прозори, Електрика на ретровизори, Централна брава, Клима, Кожен Волан со команди за радио и борд компјутер и темпомат,Аux i USB,Bluetooth поврзување со телефон,6 степен менувач,Паркинг сензори,Автоматска елекрична рачна кочница,Алуминиумски фелни,Сервисна книшка и др….

Останати информации:

 • Opel Meriva 1.7 Cdti дизел 2011 година
 • Зафатнина 1700ccm
 • Сила на мотор 110 ks
 • Поминати 172.400км.