Opel Corsa D

 • 12.03.2022 20:40
 • Охрид
 • 272 прегледи
Нов
1647113939290-01
1647114115556-01
1647114095711-01
4.350

Спецификации

 • Марка : Opel
 • Модел : Opel Corsa D 2009
 • Стил на каросерија : Мал автомобил
 • Година : 2009
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 180.000-190.000
 • Koњски сили : 55
 • Силина на мотор (kw) : 55

Опис

Opel Corsa D 2009
55kw
Dizel 1.3dcti
187800
Registrirana do 17.09.2022
Novi zimski gumi
Kompleten servis
Tel.za kontakt 075/438-209

Локација

Охрид

Локација

Охрид