Opel Corsa 1.6 GSI 150ks Autobern

 • 26.01.2022 09:08
 • Аеродром, Скопје
 • 169 прегледи
Нов
Opel-Corsa-1-6-GSI-150ks-Autobern-8
Opel-Corsa-1-6-GSI-150ks-Autobern-7
Opel-Corsa-1-6-GSI-150ks-Autobern-6
Opel-Corsa-1-6-GSI-150ks-Autobern-5
Opel-Corsa-1-6-GSI-150ks-Autobern-4
Opel-Corsa-1-6-GSI-150ks-Autobern-3
Opel-Corsa-1-6-GSI-150ks-Autobern-2
4.600

Спецификации

 • Марка : Opel
 • Модел : Corsa
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2007
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Црна
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 200.000-250.000
 • Koњски сили : 150

Опис

Се продава OPEL CORSA 1.6 GSI 150ks.
Година 2007.
Километри 210000.
Од опрема поседува:
-Автоматска клима.
-Кожен волан подесив по висина и длабочина.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Темпомат.
-Фабричко озвучување аух.
-Магленки.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 4600€ со простор за договор.
070275098
071216878
078355335