Opel Corsa 1.3 Cdti 2011 godina

 • 25.01.2022 16:02
 • Аеродром, Скопје
 • 115 прегледи
Нов
ed4e1935-8eee-4f2b-ba5a-dda743013268
769f88a2-8392-48b1-b6a6-42e233f8acb7
42dbf7eb-545a-44c5-92a9-560e4898c6d5
4bc25ed9-4fb4-4385-bb65-4816fce441c5
d246d4b0-9d4b-43cc-8460-30e5859fc21d
d1abf85d-2152-4051-a2d6-639f2d651135
5.100

Спецификации

 • Марка : Opel
 • Модел : Corsa
 • Стил на каросерија : Мал автомобил
 • Година : 2011
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 160.000-170.000
 • Koњски сили : 95

Опис

Opel Corsa 1.3 Cdti дизел 2011 година
Зафатнина 1300ccm
Сила на мотор 95 ks
Поминати 165.000 км.

ОПРЕМА:Андроид Радио,Електрика на прозори, Електрика на ретровизори, Централна брава, Клима,Алуминиумски фелни,Регистрирана до Октомври 2022 година….. .

Еу Мобиле
тел.078 447367 и 078 327817 и 070 541904

Останати информации:

 • Opel Corsa 1.3 Cdti дизел 2011 година
 • Зафатнина 1300ccm
 • Сила на мотор 95 ks
 • Поминати 165.000 км.

Локација

Аеродром,Скопје

Локација

Аеродром,Скопје