Opel Astra

 • 14.04.2022 15:44
 • Гостивар
 • 485 прегледи
Нов
BE18590F-B321-4344-9F59-BDEEC73D0B6E
5EBB0AFF-D14D-42E6-9FCB-C4ECC450CDCA
648F1735-E0FE-419B-8A3C-94F49BEA682C
3F01DA89-684D-4489-9575-722BE3B577CA
DDAD91CE-76B7-42D0-ACEC-9F3CABF0DF00
3.200

Спецификации

 • Марка : Opel
 • Модел : Astra
 • Стил на каросерија : Седан
 • Година : 2005
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Жолта
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 190.000-200.000
 • Koњски сили : 126
 • Силина на мотор (kw) : 94

Опис

Kolata e  unikatna ,napraeni site servisi,registrirana do 15.01.2023.ful oprema.070-589-400

Локација

Gostivar,Гостивар

Локација

Gostivar,Гостивар