Opel Astra Karavan

 • 07.02.2022 11:41
 • Тетово
 • 252 прегледи
Нов
IMG-20220207-WA0000
IMG-20220207-WA0001
IMG-20220207-WA0005
IMG-20220207-WA0003
IMG-20220207-WA0002
IMG-20220207-WA0004
1.000

Спецификации

 • Марка : Opel
 • Модел : Astra
 • Стил на каросерија : Караван
 • Година : 1999
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Сина
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 250.000-300.000

Опис