Opel Astra H

 • 14.03.2022 00:51
 • Велес
 • 263 прегледи
Нов
DC034EC0-463D-40DA-A402-694E1262F980
4.150

Спецификации

 • Марка : Opel
 • Модел : Astra
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2009
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Нафта
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 170.000-180.000
 • Koњски сили : 110
 • Силина на мотор (kw) : 81

Опис

Poveke info na viber/watsup.

072 206 858

Локација

Велес

Локација

Велес