OPEL ASTRA GTC H 2008 GODINA 1.4 BENZIN 90 KS

 • 15.03.2022 18:06
 • Аеродром, Скопје
 • 360 прегледи
Нов
slika-astra-4-
slika-astra-1-
slika-astra-2-
slika-astra-3-
slika-astra-5-
slika-astra-6-
slika-astra-7-
3.300

Спецификации

 • Марка : Opel
 • Модел : Astra GTC H
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2008
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Црвена
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 150.000-160.000
 • Koњски сили : 90
 • Силина на мотор (kw) : 66

Опис

Се продава OPEL ASTRA GTC H 2008 GODINA 1.4 BENZIN 90 KS

Voziloto e registrirano do 03 mesec (Mart) 2023 godina

Voziloto e vo prekrasna sostojba i napraven e redoven servis .

Telefon za kontakt : 077 612 900
075 410 533

Локација

Аеродром,Скопје

Локација

Аеродром,Скопје