Opel Astra 1.6i 2005 Autobern

 • 26.01.2022 08:54
 • Аеродром, Скопје
 • 196 прегледи
Нов
Opel-Astra-1-6i-2005-Autobern
Opel-Astra-1-6i-2005-Autobern-3
Opel-Astra-1-6i-2005-Autobern-4
Opel-Astra-1-6i-2005-Autobern-5
Opel-Astra-1-6i-2005-Autobern-6
Opel-Astra-1-6i-2005-Autobern-7
3.450

Спецификации

 • Марка : Opel
 • Модел : Astra
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2005
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 190.000-200.000

Опис

Се продава OPEL ASTRA H 1.6i 77kw.
Година 2005.
Километри 190000.
Од опрема поседува:
-Темпомат.
-Автоматска клима.
-Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди.
-Фабричко озвучување.
-Ел на прозори и ретровизори.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN

Цена 3700€ со простор за договор.
070275098
071216879
070323717
078355335