Nissan Qashqai +2 1.6dci 130ks 4×4 Autobern

 • 26.01.2022 21:12
 • Аеродром, Скопје
 • 190 прегледи
Нов
Nissan-Qashqai-2-1-6dci-130ks-4×4-Autobern-10
Nissan-Qashqai-2-1-6dci-130ks-4×4-Autobern-9
Nissan-Qashqai-2-1-6dci-130ks-4×4-Autobern-8
Nissan-Qashqai-2-1-6dci-130ks-4×4-Autobern-7
Nissan-Qashqai-2-1-6dci-130ks-4×4-Autobern-6
Nissan-Qashqai-2-1-6dci-130ks-4×4-Autobern-5
Nissan-Qashqai-2-1-6dci-130ks-4×4-Autobern-4
Nissan-Qashqai-2-1-6dci-130ks-4×4-Autobern-3
11.400

Спецификации

 • Марка : Nissan
 • Модел : Qashqai
 • Стил на каросерија : SUV/Теренско
 • Година : 2012
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 190.000-200.000
 • Koњски сили : 130

Опис

Се продава NISSAN QASHQAI+2 1.6DCI 130KS 4×4.
Година 2012.
Километри 190000.
Од опрема поседува:
-Автоматска клима двозонска.
-Навигација.
-Погон на сите тркала(4×4)
-Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди
-Магленки.
-Фабричко озвучување BOSE,MP3,BLUETOOTH,AUX,USB.
-Темпомат.
-Ел. на прозори и ретровизори.
-Панорамски кров.
-360° камера.
-7 седишта.
-Алуминиумски бандажи со гуми во одлична состојба.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрација.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 11400€ со простор за договор.
071216879
070275098
078355335
070323717