Nissan Qashqai 1.6dci 130ks 4×4 Autobern

 • 27.01.2022 10:18
 • Аеродром, Скопје
 • 193 прегледи
Нов
Nissan-Qashqai-1-6dci-130ks-4×4-Autobern-8
Nissan-Qashqai-1-6dci-130ks-4×4-Autobern-7
Nissan-Qashqai-1-6dci-130ks-4×4-Autobern-6
Nissan-Qashqai-1-6dci-130ks-4×4-Autobern-5
Nissan-Qashqai-1-6dci-130ks-4×4-Autobern-4
Nissan-Qashqai-1-6dci-130ks-4×4-Autobern-3
Nissan-Qashqai-1-6dci-130ks-4×4-Autobern-2
Nissan-Qashqai-1-6dci-130ks-4×4-Autobern
11.800

Спецификации

 • Марка : Nissan
 • Модел : Qashqai
 • Стил на каросерија : SUV/Теренско
 • Година : 2013
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Црна
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 140.000-150.000
 • Koњски сили : 130

Опис

Се продава NISSAN QASHQAI 1.6DCI 4×4.
Година 2013.
Километри 140000.
Од опрема поседува:
-Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.
-Автоматска клима.
-Темпомат.
-Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди.
-Магленки.
-Фабричко озвучување аух.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Камера 360.
-4х4 погон на четири тркала.
-Полу кожен ентериер.
-Сончев кров.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 11800€ со простор за договор.
071216879
070275098
078355335
070323717

Останати информации:

 • Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.
 • -Автоматска клима.
 • -Темпомат.
 • -Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди.
 • -Магленки.
 • -Фабричко озвучување аух.
 • -Ел на прозори и ретровизори.
 • -Камера 360.
 • -4х4 погон на четири тркала.
 • -Полу кожен ентериер.
 • -Сончев кров.