Nissan N ote 1. 5cdi 2014 100.000km

 • 10.03.2022 18:52
 • Бутел, Скопје
 • 226 прегледи
Нов
4167
4165
4147
4157
9.500

Спецификации

 • Марка : Nissan
 • Модел : Note
 • Стил на каросерија : Мал автомобил
 • Година : 2014
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 100.000-110.000
 • Koњски сили : 90
 • Силина на мотор (kw) : 66

Опис

Sega registrirana,

Troshi na 100km..3.5 do 4.5l

Kolata e so dodatna. Oprema

Kamera360stepeni

Start stop i dr

Локација

Бутел,Скопје

Локација

Бутел,Скопје