Mitsubishi Space Star 1.0i 2017 Autobern

 • 27.01.2022 10:35
 • Аеродром, Скопје
 • 271 прегледи
Нов
Mitsubishi-Space-Star-1-0i-2017-Autobern-8
Mitsubishi-Space-Star-1-0i-2017-Autobern-7
Mitsubishi-Space-Star-1-0i-2017-Autobern-6
Mitsubishi-Space-Star-1-0i-2017-Autobern-5
Mitsubishi-Space-Star-1-0i-2017-Autobern-4
Mitsubishi-Space-Star-1-0i-2017-Autobern-3
Mitsubishi-Space-Star-1-0i-2017-Autobern-2
Mitsubishi-Space-Star-1-0i-2017-Autobern
6.750

Спецификации

 • Марка : Mitsubishi
 • Модел : Space Star
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2017
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Црна
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 50.000-55.000
 • Силина на мотор (kw) : 52

Опис

Се продава MITSUBISHI SPACE STAR 1.0i 52kw.
Година: 2017 (12ти месец)
Километри: 50000
Од опрема поседува:
-Клима уред.
-Start&Stop систем.
-Фабричко озвучување, АУХ.
-Електрика на прозори и ретровизори.
-Магленки.
-Хрон пакет.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрација.
Можна замена повелете во AUTOBERN.

Цена 6750€ со простор за договор.
070275098
071216879
078355335
070323717