Mitsubishi Colt 1.5D Autobern

 • 27.01.2022 10:24
 • Аеродром, Скопје
 • 149 прегледи
Нов
Mitsubishi-Colt-1-5D-Autobern-8
Mitsubishi-Colt-1-5D-Autobern-7
Mitsubishi-Colt-1-5D-Autobern-6
Mitsubishi-Colt-1-5D-Autobern-5
Mitsubishi-Colt-1-5D-Autobern-4
Mitsubishi-Colt-1-5D-Autobern-3
Mitsubishi-Colt-1-5D-Autobern-2
Mitsubishi-Colt-1-5D-Autobern
3.300

Спецификации

 • Марка : Mitsubishi
 • Модел : Colt
 • Стил на каросерија : Хачбек
 • Година : 2008
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сина
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 170.000-180.000

Опис

Се продава MITSUBISHI COLT 1.5d
Од опрема поседува:
-Клима уред.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.
Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во АUTOBERN