Mitsubishi Colt 1.3i 2010 godina

 • 24.01.2022 15:19
 • 204 прегледи
Нов
6090cc44-f7f8-4d3e-9138-f8a7dcaa51b6
5b41d9aa-01fe-4340-a8bf-0c0ca77e38bd
1bfb221e-d667-4f30-ac82-8792361c3a2b
a1c29736-fe84-43b9-a309-ca1b6af43bc4
577ed436-c69c-4808-a4b2-4f44069af04a
5d66aa65-a5d8-42ee-8b8a-6b1e2ecbdcd5
4.100

Спецификации

 • Марка : Mitsubishi
 • Модел : Colt
 • Стил на каросерија : Мал автомобил
 • Година : 2010
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Бензин
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 130.000-140.000
 • Koњски сили : 95

Опис

Mitsubishi Colt 1.3i Бензин 2010 год.
Зафатнина 1.300 ccm
Сила на мотор 92 ks
Поминати 142.000км.

ОПРЕМА:Радио ЦД MP3,AUX,Команди на волан,Борд компјутер,Електрика на прозори,Електрика на ретровизори,Систем против пролизгување,Магленки, Централна брава, Kлима, и др….. .

Еу Мобиле
тел.078 447367 и 078 327817 и 070 541904

Останати информации:

 • Mitsubishi Colt 1.3i Бензин 2010 год.
 • Зафатнина 1.300 ccm
 • Сила на мотор 92 ks
 • Поминати 142.000км.