mercedes

 • 21.12.2021 17:31
 • Тетово
 • 371 прегледи
Нов
IMG-20211217-WA0004
IMG-20211217-WA0014
IMG-20211217-WA0006
14.500

Спецификации

 • Марка : Mercedes-Benz
 • Модел : s320
 • Стил на каросерија : Седан
 • Година : 2007
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 250.000-300.000

Опис

 1. mercedes s320 4matic full oprema i servis 070440290

Локација

Тетово

Локација

Тетово