Mercedes-Benz S 320cdi Autobern

 • 27.01.2022 10:38
 • Аеродром, Скопје
 • 310 прегледи
Нов
Mercedes-Benz-S-320cdi-Autobern-8
Mercedes-Benz-S-320cdi-Autobern-7
Mercedes-Benz-S-320cdi-Autobern-6
Mercedes-Benz-S-320cdi-Autobern-5
Mercedes-Benz-S-320cdi-Autobern-4
Mercedes-Benz-S-320cdi-Autobern-3
Mercedes-Benz-S-320cdi-Autobern-2
Mercedes-Benz-S-320cdi-Autobern
13.900

Спецификации

 • Марка : Mercedes-Benz
 • Модел : S 320
 • Стил на каросерија : Седан
 • Година : 2006
 • Менувач : Автоматски
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Црна
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 200.000-250.000
 • Силина на мотор (kw) : 155

Опис

Се продава MERCEDES “S” 320CDI 155kw
Од опрема поседува:
-Брабус браници и ауспуси.
-Воздушна суспензија.
-Автоматска торзонска клима.
-Навигација.
-Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди.
-Магленки.
-Фабричко озвучување аух.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Алуминиумски AMG бандажи “20”со гуми во солидна состојба.
-Кожен ентериер.
-Електрика на седишта.
-Паркинг сензори напред и назад.
-Би ксенон фарови.
-Автоматски менувач со 7 брзини.
-Сензор за долги светла.
-Сензор за дожд.
-Самозаклопувачки ретровизори.
-Прскалки на фарови.
-Ф1 волан.
-Темпомат.
-Греачи на седишта.
-Возилото е регистрирано на мк таблици до 19.10.2021 и редовно сервисирано.
-Можна замена повелете во AUTOBERN.