Mercedes-Benz C200 CDI blue efficiency 2010 Autobern

 • 27.01.2022 09:42
 • Аеродром, Скопје
 • 182 прегледи
Нов
Mercedes-Benz-C200-CDI-blue-efficiency-2010-Autobern-9
Mercedes-Benz-C200-CDI-blue-efficiency-2010-Autobern-8
Mercedes-Benz-C200-CDI-blue-efficiency-2010-Autobern-7
Mercedes-Benz-C200-CDI-blue-efficiency-2010-Autobern-6
Mercedes-Benz-C200-CDI-blue-efficiency-2010-Autobern-4
Mercedes-Benz-C200-CDI-blue-efficiency-2010-Autobern-3
Mercedes-Benz-C200-CDI-blue-efficiency-2010-Autobern-2
8.900

Спецификации

 • Марка : Mercedes-Benz
 • Модел : C
 • Стил на каросерија : Седан
 • Година : 2010
 • Менувач : Рачен
 • Гориво : Дизел
 • Боја : Сива
 • Регистрација : Македонска
 • Километража : 250.000-300.000
 • Силина на мотор (kw) : 100

Опис

Се продава MERCEDES BENZ C200CDI BLUE EFFICIENCY 2010 100kw EURO-5.
Од опрема поседува:
-Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.
-Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди.
-Навигација.
-Кука(а-тест).
-Магленки.
-Фабричко озвучување.
-Ел на прозори и ретровизори.
-Автоматска клима.
-Дводелен сончев кров.
-Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрациа.
Можна замена повелете во AUTOBERN

Останати информации:

 • Алуминиумски бандажи со гуми во солидна состојба.
 • Кожен волан подесив по висина и длабочина со команди.
 • Навигација.
 • Кука(а-тест).
 • Магленки.
 • Фабричко озвучување.
 • Ел на прозори и ретровизори.
 • Автоматска клима.
 • Дводелен сончев кров.
 • Увоз од Швајцарија платени давачки до регистрациа.